Spotkania w Waszym gronie.
Wasze spotkania nie muszą odbywać się regularnie. Ty Wy decydujecie kiedy i w jakim celu chcecie się spotkać. Liczą się Wasze chęci poznawania świata, wymiany informacji, wiedzy z Waszymi kolegami z innych Kół.

Uczestnictwo w zadaniach i działaniach zaproponowanych przez nas.
Pamiętajcie, ze Wasze zaangażowanie się w te działania jest dobrowolne. Przy tym możecie sami zgłaszać różnego rodzaju pomysły i informować nas co robicie.

Co będziemy Wam proponować?

Konkursy – dla członków Koła – większe i mniejsze. Niektóre nawet z nagrodami…
Spotkania – z ciekawymi ludźmi. Wirtualne, ale nie tylko. Postaramy się Was odwiedzić.
Wyjazdy – dla członków Koła – jesteście ciekawi świata. Jeździcie na wycieczki szkolne. To dlaczego nie można pojechać do Skandynawii? To całkiem blisko, a jedocześnie tak daleko... ale może uda nam się wspólnie wyjechać... dlaczego nie… (niestety podróże kosztują, ale postaramy się, żeby były przystępne cenowo, będzie to zależało od naszych sponsorów)

Na naszej stronie www będą pojawiały się różnego rodzaju informacje na temat Skandynawii i regionów polarnych. Możecie z nich dowolnie korzystać. Zapraszamy również do redagowania naszej strony. Wasze pomysły, teksty, zdjęcia chętnie zamieścimy (oczywiście z informacją o ich autorze/autorach)

Na naszej stronie będą również informacje o działalności naszego Koła. Wszystkie informacje o naszych działaniach znajdziecie na naszej stronie www, a także na Facebook`u i Twitterze. Jeżeli zrobiliście coś czym chcielibyście się pochwalić napiszcie, a my chętnie to opublikujemy.

Z materiałów zamieszczanych przez nas możecie korzystać bez ograniczeń – dotyczy to wyłącznie członków Kół Polarnych:

 

Członkowie utworzonych w szkołach i innych placówkach Kół Polarnych, zgłoszonych do Stowarzyszenia Koło Polarne, oraz ich opiekunowie mogą korzystać z materiałów zamieszczonych na stronie www.kolopolarne.pl w celach niekomercyjnych bez ograniczeń. Korzystanie z materiałów zamieszczonych na stronie www.kolopolarne.pl może odbywać się jedynie w sposób zgodny z prawem. Korzystając z materiałów zamieszczonych na stronie www.kolopolarne.pl należy je oznaczyć "źródło Stowarzyszenie Koło Polarne", lub podając dane autora zamieszczonych materiałów (o ile takowe były zamieszczone - dotyczy to materiałów, które zostały nadesłane do www.kolopolarne.pl), lub w inny wyraźny sposób, również z aktywnym hiperłączem do strony www.kolopolarne.pl - jeżeli materiał jest publikowany w internecie.